Poznámka_2019-02-18_151227.jpg

EXTREME HARD POP BAND

Poslední novinky

Nové CD na světě a k němu klubové turné Makej! Tour 2020 !!!

Město Uherský Brod partnerem Chaos In Head

22.01.2020

Za podpory města Uherský Brod v podobě poskytnuté dotace jsme k našemu novému CD natočili videoklip, který Vám snad co nejdříve představíme. 

Tímto děkujeme Městu Uherský Brod za tento finanční příspěvek z rozpočtu obce.


Chaos In Head

Chaos In Head klubové turné Makej! Tour 2020 !

18. 01. 2020

Představujeme naše nové CD " Hořím ", ke kterému jedeme klubové Česko-Slovenské turné Makej! Tour 2020 s 12ti koncerty na kterých představíme většinu našich nových songů. 

Nový videoklip " Naruby "

22. 05. 2019

Představujeme naši novou frontwoman Lenu v novém videoklipu na nový song NARUBY . Ode dnešního dne je tento klip k vidění na youtube ZDE

Nová frontwoman Leny

17.02.2019

Tak a je to tady ! 
S potěšením vám můžeme představit naši novou frontwoman Lenu, s kterou k vám přivezeme pořádnou dávku toho našeho Chaos nářezu ;-).
Současně děkujeme všem holkám, které se nám ozvaly.
CHAOS IN HEAD
Za foto moc děkujeme našemu kamarádovi Marcelovi Kročilovi, FB: LeeHarwey12

Chaos In Head - absolutní vítěz hudebních cen „Výtah 2018“

06.02.2019

Hudební ocenění „Výtah 2018“ a CI6 Rock Hitparáda – více zde: http://www.attackerci6.cz/archiv/6707

Hudební ceny „Výtah“ jsou oceněním klubových kapel za jejich práci, vytrvalost a snahu bavit po celý rok své fanoušky. Na základě toho vznikla i CI6 Rock Hitparáda, aby zdůraznila, že i klubové kapely jsou mnohdy na velké hudební úrovni. Attacker Of Music a StudioCI6 proto stále hledají ty nejlepší cesty, jak pomoci kapelám se zviditelnit, aniž by musely žadonit o místo ve velkých mediích.

Takže jak dopadl první ročník? Vyhlášeny byly kategorie: kapela roku, CD roku, videoklip roku a objev roku.

První místo a to hned ve třech kategoriích: kapela roku, CD roku a videoklip roku – takže absolutní vítěz hudebních cen „Výtah 2018“ se stala nadějná crossoverová kapela, která se zrodila v Uherském Brodě, kapela s výrazným ženským vokálem „CHAOS IN HEAD“. Je vidět, že kapela má silnou základnu věrných fanoušků. Blahopřejeme k takovému úspěchu a přejeme do budoucna spoustu hudebních aktivit.

Město Uherský Brod partnerem Chaos In Head

18.01.2019

Za podpory Města Uherský Brod v podobě poskytnuté dotace jsme v loňském roce zakoupili nový bezdrátový mikrofon pro zpěvačku a také natočili zbrusu nové CD. Toto CD bychom chtěli vydat do konce roku 2019.

Tímto děkujeme Městu Uherský Brod za tento finanční příspěvek z rozpočtu obce.


Chaos In Head

Nová frontmanka na obzoru

11.01.2019

S obrovským politováním musíme oznámit, že naše frontmanka Markett musí z rodinných důvodů, bohužel pro nás všechny, ukončit další činnost v CHAOS IN HEAD. Touto cestou chceme Markétce velice moc poděkovat za skvělou práci v CH.I.H. a za vše, co jsme společně mohli prožít. Současně jí přejeme do dalšího života mnoho štěstí a zdraví a vůbec všeho, čehož si přeje a věříme, že si zachováme přízeň. ❤️
Z tohoto důvodu v současné době pořádáme KONKURZ na obsazení volného místa za mikrofonem. Kdokoliv to chcete s námi zkusit, pište, volejte, posílejte holuba.
KRÁL JE MRTEV, AŤ ŽIJE KRÁL ! 
Vaši Chaos In Head

PF 2019

31. 12. 2018

„Život je jako jazzová trubka, když do ní nefoukáš, nic z ní nevyjde.“ — Louis Armstrong

Děkujeme všem za přízeň v roce 2018 a těšíme se na všechny opět v novém roce 2019. 
... a sledujte nás pečlivě, neboť máme pro Vás přichystáno nejedno nemalé překvapení ...

Nový videoklip " Performer "

6. 12. 2017

Představujeme nový videoklip na nový song Performer. Ode dnešního dne je tento klip k vidění na youtube ZDE

Nový videoklip " Někdo tam nahoře mě nemá rád "

13.12..2016

Včerejšího dne tj. 12.12.2016 jsme v pořadu Czech Blade na TV REBEL premiérově zveřejnili náš nový klip na nový song " Někdo tam nahoře mě nemá rád " . Ode dnešního dne je tento klip k vidění na youtube ZDE

Nový videoklip na nový song již brzy

03.11.2016

V polovině září jsme v bzeneckém studiu Shaark natočili 3 nové songy. Na jeden z nich, který vám chceme představit jako první, jsme nedávno natočili videoklip, který je nyní ve fázi posledních úprav. Nové video na nový song vám přineseme již brzy. 

Další koncertní fotografie

31.07.2016

Nové fotografie v galerii. Tentokrát z akce Křenovské bigbít.

Nové koncertní fotky

26.06.2016

Do fotogalerie jsme přidali fotky z koncertu na festivalu Bošovské muzikobraní

CHAOS IN HEAD v TV REBEL

17.06.2016

17.6.2016 jsme v TV REBEL natočili jako kapela měsíce 5/2016 krátký rozhovor.

Jeho záznam můžete shlédnout TADY.

CHAOS IN HEAD kapela měsíce 5/2016 v Czech Parádě na TV REBEL

30.5.2016

Tak se Vám to povedlo !!!
S hlubokým dojetím můžeme hrdě oznámit, že jste nás dotlačili svým úžasným hlasovacím nasazením opět k 1.místu v Czechparádě na TV Rebel…a zároveň (čemuž skoro ani nevěříme) i k titulu Kapela měsíce května.
Díky tomu budeme mít příležitost se na konci roku popasovat o zajímavé ceny a doufáme, že až přijde čas, zachováte nám i nadále svou přízeň.

Především bychom Vám ale chtěli tímto způsobem vyjádřit naše velké poděkování za tuto - více než měsíc trvající - fantastickou podporu. 
S radostí , že jsme Vám mohli tlumočit těchto pár děkovných vět –
Vaši CHAOS IN HEAD.

Záznam z našeho vstupu můžete shlédnout ZDE

Náš klip Kmen v Czech Parádě na TV REBEL

30.04.2016

Vážení přátelé, děkujeme za Vaše hlasy, díky kterým jsme se v prvním kole po zařazení našeho klipu "Kmen" do soutěže CzechParáda na TV Rebel umístili na krásném druhém místě.
Od prvního místa nás dělilo pár procent, tak bychom do druhého kola opět poprosili o vaše hlasy. Zkuste naklikat o kousek více, ať je ta jednička tentokrát naše Emotikona wink . Díky moc ! Chaos In Head 
Hlasovat můžete zde : http://www.tvrebel.cz/vote/
Stačí kliknout na naši kapelu, zadat svůj email, odeslat a kliknutím na odkaz přijatý do zadaného mailu svůj hlas potvrdit.
Ještě jednou Díky !!!

CHAOS IN HEAD na TV REBEL !

21.03.2016

Jak nám bylo dnes sděleno, náš nový klip "KMEN" bude tuto středu 23.3. premiérově uveden v pořadu "Czech Blade" na TV REBEL. Song - jakož i celý pořad - bude uvádět nový nejmenovaný nadějný moderátor, kterému tímto velmi děkujeme !!! Takže pro ty, kdo chcou vidět náš nový klip "KMEN" premiérově v TV : středa 23.3. - pořad CZECH BLADE (od 19h) - na TV REBEL !Pro ty, kdo nepřijímají tuto TV stanici , malá připomínka: ZDE

 

Náš nový song a nový klip " Kmen "

23.02.2016

Tak a je to tady !
Konečně představujeme náš nový song a nový klip "
KMEN " .

Pro video klikni na foto vlevo.

 

Kamera a režie Michal Novák Photography 

Nový song a videoklip JIŽ BRZY !!!

21.02.2016

Jak jsme již dříve avizovali, s naší novou zpěvačkou Markett jsme v prosinci 2015 natočili ve studiu Shark dva nové songy. Současně s natočením těchto nahrávek jsme se rozhodli, že Vám nové songy představíme formou videoklipů, které pro Vás v těchto chvílích dokončujeme. 
Tyto naše dva nové songy budou pro Vás možná trochu překvapením, protože - poeticky vyjádřeno - jsou jako noc a den. Jedná se totiž asi o nejsvižnější a naopak nejjemnější skladbu, kterou kdy Chaos In Head vyprodukovali. 
Prvním videoklipem představíme vypalovačku s názvem "Kmen". 
Z něj Vám jako malinkou ochutnávku přinášíme tuto první fotografii.
Sledujte naše profily !​

PF 2016

31-12-2015

Přejeme všem mnoho štěstí v roce 2016 a držíme pěsti, aby byl ten nový rok zase alespoň o kousek lepší, než ten starý ... 

Gamballský tradiční Mikulášský večírek

5.12.2015

Po koncertním debutu naší nové frontmanky v klubu Mír v Uherském Hradišti, který se dle našeho názoru velmi vydařil, tu máme další koncert, který bude určitě zase o kousek lepší.

 

Je nám velikým potěšením, že můžeme tuto sobotu 5.12.2015 zahrát ve Vyškově v klubu Pulp Fiction Music Clubu na Gamballském tradičním Mikulášském večírku. Začátek koncíku máme už od 20:00 hod. tak dojděte brzy, ať neprošvihnete naši novou divokou frontmanku Market.

Máme novou zpěvačku !!!

20.11.2015

Chtěli bychom touto cestou oficiálně oznámit, že dne 20.11.2015 jsme konečně definitivně ukončili výběrové řízení na uvolněné místo zpěvačky v Chaos In Head. Všem holkám, které se přihlásili, tímto velice moc děkujeme a oficiálně oznamujeme, že za hlavní mikrofon Chaos In Head se pro budoucí a doufáme, že co nejdelší čas, postaví maloučká, hodně mlaďoučká, hodně střapatá a hodně divoká MARKET ...
 

Další info k naší činnosti budou následovat. Sledujte náš FB !!!

 

A tady přinášíme první foto naší nové frontmanky. Jen tak včera ze zkušebny ...

Koncertní činnost CHAOS IN HEAD

15.10.2015

Chtěli bychom všem přátelům a fanouškům, ale také všem pořadatelům akcí, na které by jste si chtěli Chaos In Head eventuálně pozvat, že Chaos In Head stále funguje bez jakýchkoliv omezení. Ikdyž nám Lena oznámila, že v kapele končí, současně se také s kapelou dohodla, že bude dál v Chaos In Head koncertně působit a to do té doby, než se za ni najde adekvátní náhrada. Velice si ceníme tohoto jejího vstřícného přístupu, neboť výběr uchazečky, která by měla dosahovat minimálně stejných kvalit, jako předchozí dvě zpěvačky Chaos In Head, není vůbec jednoduchý a stále probíhá.
Koncertní působení Chaos In Head není tedy nijak zneschopněno !!! 
Snad můžeme také prozradit, že v Chaos In Head v současné době pracujeme mimo jiné i na nových věcech, které bychom chtěli náležitě představit společně s naší novou frontmankou ... Věříme, že se budete mít na co těšit ...

Rocková párty

30.10.2015

V pátek 30.10.215 odehrajeme společně s Lenou další náš koncert. Tentokrát to bude v rockovém klubu Black Roses v Borkovanech. Dojděte si pro pořádnou crossover nálož ...

Made Of Metal

17.8.2015

V pátek 14.8.2015 jsme zahráli na monstózním a velmi povedeném fesťáku Made Of Metal.

Fotky z této akce, jakmile je budeme mít k dispozici, přidáme do Fotogalerie.

 

 

Frontmanka LENA končí v CHAOS IN HEAD !

27.07.2015

S politováním musíme oznámit, že naše frontmanka Leňa se před časem rozhodla ukončit svoji dosavadní činnost v  Chaos In Head. Dosud dohodnuté koncerty nejsou ohroženy - všechny akce do konce roku 2015 s námi Leňa ještě odehraje.

Proto pro příští sezónu 2016 a sezóny následující hledáme za mikrofon Chaos In Head (ne nutně podobný, ale zajímavý) ženský hlas, který by uvolněné frontmanské místo nahradil.  Kdokoliv to bude chtít s námi zkusit, směle pište na email :

 

kopec.chaos zavináč seznam.cz

 

CHAOS IN HEAD

Masters of Ostrůvek a Rock for Česnek

25.7.2015

V sobotu 25.7.2015 zahrajeme opět na dvou akcích za večer.  Od 20:00 hod. budeme hrát ve Strážnici na Masters of Ostrůvek a od 23:00 hod. pak zahrajeme na Rock for Česnek v Suché Lozi. Opět se na Vás všechny těšíme ...

Pivní slavnosti Luhačovice

05.07.2015

V neděli 5.7.2015 zahrajeme na pivních slavnostech v Luhačovicích. Dojděte na výborné pivo a kvalitní muziku :-) ...

ZUBR Fest Přerov a Big Beat Bukovina

17.6.2015

V sobotu 27.6. si střihneme 2 koncerty. 

Noc Patriotů

12.6.2015

Uherský Brod - koncert v rámci Bílokarpatských slavností

Plníme koncertní kalendář 2015

24.05.2015

Pokud chcete, abychom u Vás zahráli, klidně směle volejte, nebo pište.

Chaos In Head přeje všem pohodový nový rok 2015

1.1.2015

Underground Session vol.16

26.12.2014

Na Štěpána zahrajeme na Underground Session vol.16 v Morkovicích.

CHAOS Párty

29.11.2015

Po nějaké době tu pro Vás máme pořádnou akci a pořádný nářez také na naší domácí půdě v Uherském Brodě. Konečně pokřtíme naše new CD ZOO, z kterého zahrajeme všechny songy a možná přidáme i něco pro pamětníky  . Spolu s námi zahrají výborní FREE FALL z Uherského Hradiště a jako perlička vynikající COIN z Frýdku Místku. Vzhledem k nedávnému uzavření klubu Bandr, proběhne akce jako v minulých letech v hospodě U Karla. Vzhledem k omezené kapacitě prostor doporučujeme místa na akci zamluvit předem v místě. Už se na Vás všechny moc těšíme a pořádně to rozjedem !!!

Stonerock Winter Re-Bell 2014

16.11.2014

Dne 14.11.2014 jsme měli vystoupit na Stonerock festivalu. Jak šíleně to celé dopadlo se dozvíte ZDE 

New CD 2014 ZOO konečně vydáno !!!

9.11.2014

Dne 9.11.2014 spatřilo konečně světlo světa naše nové CD ZOO. Více se o této naší nové desce můžete dozvědět v sekci  "ZOO"  ZDE 

 

Spuštění nového webu Chaos In Head

9.11.2014

Společně s oficiálním vydáním našeho nového CD jsme k této události spustili úplně nové webové stránky. Doufáme, že se Vám tu bude líbit a najdete tu vše, co potřebujete. Vaše podněty nám klidně pište na náš email nebo ZDE.

Please reload

foto.png